Multiple Choice
A grocery store sells a bag of 3 oranges for $0.96. If you want to buy 4 oranges, assuming the price per orange remains the same, how much would it cost?
17
views
Master Cost of Goods Sold:Perpetual Inventory with a bite sized video explanation from Brian
Start learning