Multiple Choice
A grocery store sells a bag of 8 oranges for \$4.40. Assuming the price per orange remains the same, how much would it cost to buy 9 oranges?
19
views
Master Fundamental Qualitative Characteristics with a bite sized video explanation from Brian
Start learning